O nas

Nasza historia rozpoczęła się 7 lat temu, kiedy to w kwietniu 2016 roku postanowiliśmy stworzyć firmę pomagającą ludziom rozwinąć swój potencjał fizyczny i poprawić wyniki sportowe. Wtedy, robiliśmy to wyłącznie za pomocą innowacyjnych produktów i rozwiązań, które ciągle możesz znaleźć w naszym sklepie.

Ale sprzęty treningowe nigdy nie były dla nas celem samym w sobie. Nasze cele zawsze były większe. I zawsze wiązały się nie z tym, co my chcemy osiągnąć, ale z tym co osiągnąć możesz Ty.

Od pierwszego dnia naszego istnienia, to właśnie Ty jesteś w centrum naszej uwagi. I to właśnie z myślą o Tobie postanowiliśmy uruchomić tą platformę, której celem jest poprawa Twojego zdrowia i formy. Platformę, której chcemy, żebyś był częścią.

DLACZEGO WARTO?

Powód jest prosty. O zdrowie i formę należy dbać. Bo to najlepsza możliwa inwestycja – inwestycja w samego siebie.

Tylko jak zadbać o zdrowie i formę, jeśli nigdy wcześniej nie udało Ci się tego osiągnąć w satysfakcjonującym stopniu?

Jednym z rozwiązań jest skorzystanie z pomocy ekspertów – ekspertów, którzy znają się na swojej dziedzinie lepiej niż ktokolwiek inny. Ekspertów w dziedzinie treningu, dietetyki i fizjoterapii.

Myślisz, że z własnym trenerem, dietetykiem i fizjoterapeutą byłoby Ci łatwiej osiągnąć swoje cele? My wierzymy, że tak!

I taką opiekę chcemy Ci zapewnić. Nie z doskoku, nie odpłatnie i nie oczekując wdzięczności. Wręcz przeciwnie – chcemy dać Ci pełną uwagę. Codziennie. Bezpłatnie. Bez zobowiązań.

Niezależnie od tego, kim jesteś, gdzie mieszkasz, ile masz lat, jakie masz cele, jaki jest Twój stopień zaawansowania i jaka jest Twoja historia aktywności.

Jeśli chcesz zobaczyć na co Cię stać, z naszą pomocą zobaczysz. Jest tylko jeden warunek. Musisz chcieć i dawać z siebie wszystko. A wtedy my jesteśmy w stanie zagwarantować Ci rezultaty, jakie wcześniej trudno było sobie nawet wyobrazić.

DLACZEGO TO ROBIMY?

Bo wierzymy, że za często ludzie powtarzają Ci, że czegoś nie możesz osiągnąć. Bo często nawet Ty nie wierzysz w swoje możliwości.

Z nami uwierzysz. I z nami zapomnisz o tym, że czegoś nie da się zrobić. Z nami zrealizujesz wszystkie swoje cele związane ze zdrowiem i formą.

Bo mówiąc szczerze – jesteśmy najlepsi w Polsce w tym, co robimy. I chcemy zapewnić Ci najlepszą opiekę. Opiekę, dzięki której nie tylko będziesz biegać szybciej, skakać wyżej, wyglądać lepiej i czuć się lepiej, ale dzięki której zmienisz swoje spojrzenie na siebie, zmienisz zdanie o swoich możliwościach i przede wszystkim – zmienisz swoje życie!*

*Ta zmiana to nasz „interes” w całym projekcie. Ta zmiana i nasz wpływ na taką zmianę dadzą nam poczucie satysfakcji, które napędza nas od dnia pierwszego do dzisiaj. Bycie częścią Twoich zmian i Twoich sukcesów to z kolei satysfakcja podwójna i uczucie, którego nawet nie jesteśmy w stanie opisać.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN