Treningi na nogi

Siła dolnych partii mięśniowych jest kluczowa w utrzymaniu stabilności i równowagi podczas  wykonywania codziennych aktywności oraz w trakcie sportowej rywalizacji. Wzmocnienie tych mięśni pomaga poprawić koordynację ruchową oraz osiągnąć lepsze wyniki w wielu dyscyplinach sportu. Nie bądź jak inni – nie pomijaj dnia nóg!

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA NOGI

  • All Post
  • NOGI
fot. Freepik

Trening nóg i pośladków to praca największych grup mięśni, a to oznacza setki spalonych kilokalorii podczas pojedynczej sesji oraz ogromny zastrzyk testosteronu i hormonu wzrostu. A reszta ciała rzeźbi się praktycznie sama, przy okazji zamieniając Cię w maszynę do wygrywania w każdym sporcie. To co, leg day is the best…

  • All Post
  • NOGI
Trening nóg z dużą objętością

Chcesz rozbudować muskulaturę swoich nóg? Poszukujesz planu, który celuje szczególnie w mięśnie dolnej partii ciała? Poniższy program może być strzałem w dziesiątkę! Wymagający, męczący i dostarczający pożądane efekty, pozwoli Ci na połączenie wolnych ciężarów z maszynami siłowymi. Zastosuj go solo lub jako uzupełnienie treningu, a szybko zauważysz różnicę.

  • All Post
  • NOGI
Rugby - trening na lepsze wyniki sportowe

Przysiady, martwe ciągi, wyciskania nad głowę – tutaj nie ma miejsca na kulturystyczne pompowanie bicków. Zdecydowana większość prezentowanych ćwiczeń to ruchy wielostawowe. Wszystko to serwujemy w superseriach, AMRAP-ach i technice drabinowej. Treningi zostały ułożone tak, aby były maksymalnie funkcjonalne. Priorytetem jest zwiększenie Twojej ogólnej siły. 

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA NOGI

Wiesz, że rekord świata w przysiadzie ze sztangą wynosi aż 592,3 kg? Nie będziemy wymagać od Ciebie aż tak ekstremalnych obciążeń, ale obiecujemy, że poprzeczka zawieszona jest wysoko. Urozmaicone metody treningowe, różnorodny sprzęt, nowoczesne spojrzenie na fitness – to wszystko znajdziesz w naszych treningach mięśni nóg.

  • All Post
  • NOGI
fot. Freepik

Trening nóg i pośladków to praca największych grup mięśni, a to oznacza setki spalonych kilokalorii podczas pojedynczej sesji oraz ogromny zastrzyk testosteronu i hormonu wzrostu. A reszta ciała rzeźbi się praktycznie sama, przy okazji zamieniając Cię w maszynę do wygrywania w każdym sporcie. To co, leg day is the best day?

fot. Freepik

Kolana to – zaraz obok pleców – jedno z najpopularniejszych miejsc pod względem kontuzji. Gdy je nadwerężysz, musisz natychmiast podjąć działania naprawcze aby uniknąć urazu. Na szczęście jest na to prosty sposób, który możesz wykorzystać zarówno w domu, jak i w siłowni. Przedstawiamy plan treningowy na mocne kolana, który pomoże Ci je wzmocnić.

Pobij rekord w martwym ciągu ze sztangą

Włącz ten program do swojej obecnej rutyny treningowej, by w martwym ciągu ze sztangą zacząć bić rekord za rekordem, a przy okazji zbuduj mięśnie, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Silne, proporcjonalne ciało i lepsze wyniki w każdej dyscyplinie sportu zyskasz w pakiecie. Potrzebujesz tylko 8 tygodni, ciężkiej sztangi i masy samozaparcia. To zaczynaj!

Zbuduj fundament swojej sylwetki: Mocne nogi w 6 tygodni

Chcesz zbudować imponujące nogi, ale nie wiesz, jak zacząć? Ten plan jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Jest prosty, nie wymaga specjalistycznego sprzętu, a dodatkowo pozwala szlifować swoje umiejętności w siłowni. Trzymaj się go i ćwicz regularnie, a szybko zauważysz różnicę w obwodzie ud i łydek. Gotowy do pracy?

Objętościowy trening nóg dla wytrwałych 

Bezkompromisowy, męczący i… skuteczny. Oto program, który pozwoli Ci zbudować nogi jak u greckiego boga. Zabiera dużo czasu, lecz wymaga jedynie dwóch dni w tygodniu. Przygotowaliśmy go z myślą o osobach, które podstawowe plany na dolne partie ciała mają już za sobą i chciałyby spróbować czegoś bardziej wymagającego. 

Rugby - trening na lepsze wyniki sportowe

Przysiady, martwe ciągi, wyciskania nad głowę – tutaj nie ma miejsca na kulturystyczne pompowanie bicków. Zdecydowana większość prezentowanych ćwiczeń to ruchy wielostawowe. Wszystko to serwujemy w superseriach, AMRAP-ach i technice drabinowej. Treningi zostały ułożone tak, aby były maksymalnie funkcjonalne. Priorytetem jest zwiększenie Twojej ogólnej siły. 

Trening nóg z dużą objętością

Chcesz rozbudować muskulaturę swoich nóg? Poszukujesz planu, który celuje szczególnie w mięśnie dolnej partii ciała? Poniższy program może być strzałem w dziesiątkę! Wymagający, męczący i dostarczający pożądane efekty, pozwoli Ci na połączenie wolnych ciężarów z maszynami siłowymi. Zastosuj go solo lub jako uzupełnienie treningu, a szybko zauważysz różnicę.

Przysiady z dużym ciężarem

Prosty, krótki i konkretny program wspomagający budowę mięśni w obrębie nóg oraz rozwijanie ich siły. Chociaż wygląda niepozornie, to da Ci prawdziwy wycisk, jeżeli podejdziesz do niego poważnie. Dodatkowo trening ten opiera się na jednym z najpopularniejszych ćwiczeń wykonywanych na dolne partie ciała – przysiadzie.

Trening mięśni czworogłowych dla osób oszczędzających kolana

Ten program treningowy na muskulaturę nóg dedykujemy szczególnie osobom, które mają za sobą kontuzję kolana, ale i ci, którzy pragną wzmocnić mięśnie na tyle, by kontuzji w przyszłości uniknąć, również powinny go wykonać. Wszystkie ćwiczenia z tego zestawy oszczędzają stawy, natomiast dają ostro popalić mięśniom. Czy to możliwe? Jak najbardziej.

Trening na silne i masywne nogi z seriami piramidalnymi

Jeśli wybrałeś ten trening, to albo szukasz nowego wyzwania dla swoich już teraz potężnych mięśni nóg, albo zbudowanie fundamentów sylwetki stanowi dla Ciebie poważny problem i szukasz skutecznego rozwiązania. Jednak bez względu na Twoje motywacje,  ten trening na większe i silniejsze nogi sprawi, że jutro będziesz odczuwać DOMS-y, a za cztery tygodnie z satysfakcją spojrzysz na osiągnięte rezultaty.

Poprawa siły w przysiadzie [Wyzwanie NLS]

Jeśli zależy Ci na wyraźnej poprawie osiągów siłowych w przysiadzie ze sztangą, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ten trening ma jeden zasadniczy cel: wzmocnić mięśnie czworogłowe ud, co oczywiście przełoży się na siłę generowaną w trakcie tego popularnego boju. 

Trening nóg dla początkujących [Serie piramidalne]

Nasz trening nóg przeznaczony dla osób początkujących angażuje mięśnie czworogłowe uda, dwugłowe uda, pośladki i łydki. Można zatem zaryzykować tezę, że dobór ćwiczeń pozwala kompleksowo przetrenować dolne partie mięśniowe. Można też zaryzykować rozpoczęcie treningów i zacząć rosnąć jak na bomb... drożdżach. 

Trening z przysiadami dla mocnych nóg i pośladków

Kto nie chciałby mieć silnych nóg, wyraźnie zarysowanych mięśni i równomiernie rozbudowanej sylwetki? Przedstawiamy plan, który pomoże Ci to osiągnąć. Plan mający na celu budowę masy mięśniowej w obrębie nóg i pośladków. Oparliśmy go o różne wariacje na temat przysiadów, które wykorzystują zarówno Twoją własną masę ciała, jak i trochę żelastwa.

Hipertrofia mięśni nóg [Superserie i serie piramidalne]

Trenerzy NLS stworzyli program treningowy, który będzie wyzwaniem nawet dla osób o dużym stażu treningowym. Powinieneś się nim zainteresować, jeśli zależy Ci na szybkiej hipertrofii dolnych partii mięśniowych. Znajdziesz w nim superserie, drop sety oraz wymagające sesje treningowe z martwym ciągiem i przysiadem. Jeśli ten wstęp Cię nie zniechęcił, zapraszamy na pokład. 

Trenuj systemem Push/Pull/Legs + FBW i wróć do formy

Dzięki sporej objętości treningowej i metodzie Push/Pull/Nogi powrót do utraconej masy mięśniowej wcale nie musi być długotrwałym procesem. Na pierwsze efekty przyjdzie Ci poczekać 4 tygodnie, pod warunkiem, że sumiennie popracujesz na każdej jednostce treningowej.

Trening nóg: silne mięśnie czworogłowe

Przedstawiamy program treningowy, który pomoże Ci wzmocnić nogi, w szczególności mięśnie czworogłowe ud, bez obciążania kolan. Możesz więc korzystać z niego nie tylko w charakterze rozpiski na rozbudowę masy mięśniowej, ale też uznać za ważną część programu nastawionego na prewencję kontuzji. To prawdziwie mocarne combo, które pozwoli Ci podnieść jakość swojego życia.

Trening przysiadów z 10 seriami roboczymi [Brutalna siła]

Jeśli lubisz robić przysiady i sprawia Ci przyjemność bicie kolejnych rekordów w tym boju, ten program jest dla Ciebie. Został skonstruowany w taki sposób, by zapewnić dwa intensywne tygodnie treningowe, po których przychodzi kolej na tydzień z mniejszą intensywnością. Twój rekord pęknie – obiecujemy!

Trening mięśni dwugłowych i czworogłowych ud

Silne mięśnie ud przydają się w zdecydowanej większości dyscyplin sportowych oraz w wielu sytuacjach życia codziennego. To już dwa bardzo ważne powody, by poważnie podejść do treningu tej grupy mięśniowej. Przetestuj nasz program i zacznij harmonijnie rozwijać mięśnie dwugłowe i czworogłowe ud. 

Trening nóg z kontrolą tempa ruchu i izometrią

Pozornie niegroźnie wyglądający trening nóg, który tak naprawdę okaże się jednym z najbardziej wymagających treningów, jakich kiedykolwiek próbowałeś – głównie za sprawą dokładnej kontroli tempa ruchu i połączenia typowego wysiłku siłowego z wysiłkiem izometrycznym.

Pokaż więcej

End of Content.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NEW LEVEL SPORT, UL. HANDLOWA 7, 81-061 GDYNIA.
TEL: +48 530 085 036, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN