Treningi dla kobiet

Wzmocnienie sylwetki, lepsza kondycja, smukła talia, spalanie tłuszczu, ujędrnienie pośladków, budowanie siły, hipertrofia mięśniowa  – niezależnie od tego, w którą stronę wiedzie Twoja treningowa ścieżka, nasze treningi sprawią, że dotrzesz na miejsce szybciej, łatwiej i przyjemniej.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI DLA KOBIET

  • All Post
  • STREFA DLA KOBIET
Domowy trening wytrzymałościowo-siłowy dla kobiet

Chciałabyś być bardziej wytrzymała? Móc mierzyć się z większymi wyzwaniami – zarówno w treningu, jak i na co dzień? Say no more. Oto plan, który jest tak prosty, że zrealizujesz go wszędzie, a który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Bonus? Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o paniach dopiero startujących w…

  • All Post
  • STREFA DLA KOBIET
Zaawansowany trening redukcyjny dla zabieganych kobiet 

Chciałabyś dopracować wygląd swojej sylwetki przed wakacjami lub innym ważnym wydarzeniem? Jeżeli posiadasz już doświadczenie treningowe, ten program jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dzięki superseriom zajmuje niewiele czasu, lecz – w połączeniu z odpowiednią dietą – zapewni Ci pożądane efekty w stosunkowo krótkim czasie. Spróbuj swoich sił i przekonaj się…

  • All Post
  • STREFA DLA KOBIET
Redukcja tkanki tłuszczowej [Superserie + ćwiczenia unilateralne]

To program dla tych, którzy chcą dopracować sylwetkę niczym Fidiasz swoje rzeźby. To idealny trening do zrealizowania podczas stosowania diety redukcyjnej. Znajdziesz tu superserie, intensywne biegi oraz elementy kalisteniki – mieszanka wybuchowa, dzięki której eksploduje Twoja forma, a oponka na brzuchu nie będzie miała szans. To co, czas start?

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE DLA KOBIET

Trening dla kobiet może, ale i nie musi różnić się od treningu układanego dla mężczyzn. Nasi trenerzy są tego świadomi i przygotowali zarówno plany treningowe, które skupiają się na hipertrofii i budowaniu siły, jak i programy koncentrujące się na spalaniu tkanki tłuszczowej, wysmuklaniu sylwetki i ujędrnianiu pośladków.

  • All Post
  • STREFA DLA KOBIET
Smukła i silna: Twój plan na sylwetkę bez balastu

Spalanie tłuszczu wymaga wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu. Nie da się ukryć, że oba te cele łatwiej zrealizować, jeżeli Twoja rozpiska i dieta nie nużą po pierwszych dwóch tygodniach używania. Z przyjemnością przedstawiamy trening, który spełnia to założenie – z jego pomocą wyrzeźbisz ciało i będziesz się dobrze bawić, trenując. Masz na to naszą gwarancję.

Zaawansowany trening redukcyjny dla zabieganych kobiet 

Chciałabyś dopracować wygląd swojej sylwetki przed wakacjami lub innym ważnym wydarzeniem? Jeżeli posiadasz już doświadczenie treningowe, ten program jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Dzięki superseriom zajmuje niewiele czasu, lecz – w połączeniu z odpowiednią dietą – zapewni Ci pożądane efekty w stosunkowo krótkim czasie. Spróbuj swoich sił i przekonaj się sama. 

Domowy trening całego ciała z hantlami dla kobiet

Dopiero zaczynasz przygodę ze sportem i poszukujesz planu, który jest prosty i nie zajmuje wiele czasu? Nie chcesz jeszcze wybierać się na siłownię? Właśnie trafiłaś w dziesiątkę. Przedstawiamy trening prosty i wymagający użycia jedynie hantli, który przeprowadzisz wszędzie tam, gdzie zechcesz. Nie tylko sprawi Ci frajdę, ale wspomoże budowanie ogólnej sprawności.

Domowy trening wytrzymałościowo-siłowy dla kobiet

Chciałabyś być bardziej wytrzymała? Móc mierzyć się z większymi wyzwaniami – zarówno w treningu, jak i na co dzień? Say no more. Oto plan, który jest tak prosty, że zrealizujesz go wszędzie, a który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Bonus? Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o paniach dopiero startujących w fitnessie.

Trening na różnorodnym sprzęcie [Trening dla kobiet]

Trenerzy NLS dołożyli wszelkich starań, byś w trakcie realizacji tego programu treningowego zapoznała się (i to dobrze) z większością sprzętów wykorzystywanych w treningu siłowym. Można powiedzieć, że to taki poligon doświadczalny przed dalszą podróżą po świecie fitness. Podróżą, na końcu której czeka zdrowie, wysportowana sylwetka i lepsze samopoczucie.

Redukcja tkanki tłuszczowej [Superserie + ćwiczenia unilateralne]

To program dla tych, którzy chcą dopracować sylwetkę niczym Fidiasz swoje rzeźby. To idealny trening do zrealizowania podczas stosowania diety redukcyjnej. Znajdziesz tu superserie, intensywne biegi oraz elementy kalisteniki – mieszanka wybuchowa, dzięki której eksploduje Twoja forma, a oponka na brzuchu nie będzie miała szans. To co, czas start?

Unilateralny trening FBW na redukcję dla kobiet

Utrata tkanki tłuszczowej wymaga dwóch rzeczy: dobrego planu ćwiczeń i deficytu kalorycznego. Z planem, który dla Ciebie przygotowaliśmy, pierwszy warunek spełnisz koncertowo. Nie wymaga on wiele – wystarczą Ci podstawowe sprzęty z siłowni – za to może być bardzo skuteczny, jeżeli tylko połączysz go z przemyślaną dietą. Gotowa do pracy?

FBW na spalanie tłuszczu [Trening dla kobiet]

Jeśli jesteś zainteresowana spalaniem tłuszczu, wzmocnieniem mięśni brzucha i kształtowaniem pośladków, zapraszamy na pokład. Ta łajba płynie dokładnie w tych kierunkach. Nie jesteśmy też przesądni i nie uważamy, że kobieta na pokładzie przynosi pecha.

Trening ogólnorozwojowy dla kobiet na spalanie tłuszczu

Trenerzy NLS przygotowali program treningowy przeznaczony dla pań chcących rozpocząć budowanie swojej sylwetki, w którym priorytetem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Znajdziesz tu elementy cardio oraz sporo ćwiczeń unilateralnych, które wymuszają duże zaangażowanie mięśni korpusu.

Program na całe ciało dla wysokich kobiet

Wysokie osoby mają często problem z dopasowaniem urządzeń i sprzętów w siłowni do swoich – odmiennych niż standardowe – wymiarów. Dotyczy to nie tylko panów, ale także pań. Jeżeli zaliczasz się do tej grupy i nie chcesz rezygnować z treningu, wykorzystaj plan, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Zbudujesz masę mięśniową sprawnie i efektywnie.

Trening ogólnorozwojowy dla zapracowanych kobiet

Nie masz wiele czasu, a chciałabyś zacząć pracować nad swoim ciałem? Nie jesteś w tym sama. Brak czasu to jedna z wielu przyczyn porzucania aktywności fizycznej. Mamy na to remedium w postaci szybkiego treningu ogólnorozwojowego. Minimum czasu, minimum sprzętu, maksimum wysiłku i wymierne efekty.

Domowy trening brzucha dla kobiet

Jeśli i Ty wciąż poszukujesz idealnego sposobu, aby wreszcie w lustrze zobaczyć płaski brzuch z widocznym sześciopakiem, mamy dla Ciebie kombinację treningu siłowego z treningiem cardio, która w połączeniu z mądrze prowadzoną dietą pomoże Ci zrealizować ten cel.  Bez potu się jednak nie obędzie. 

Trening dla kobiet przed sezonem bikini

Wiele treningów obiecuje cudowne rezultaty po kilku tygodniach ciężkiej pracy. My wiemy, że cudów nie ma, ale to wcale nie oznacza, że dobrze ułożony I sumiennie realizowany program treningowy nie jest w stanie znacząco wpłynąć na wygląd sylwetki. Jest – i mamy na to twarde dowody. A za chwilę będziesz miała je również Ty.

Trening na masę dla kobiet [Duża objętość]

Kto powiedział, że budowanie mięśni to domena wyłącznie mężczyzn? Panie od wielu lat trenują siłowo i bardzo często osiągają fenomenalne rezultaty. A skoro o świetnych rezultatach mowa, warto zaznaczyć, że właśnie na takowe możesz liczyć, jeśli zdecydujesz się rozpocząć nasz trening budujący masę. 

Superserie na spalanie tłuszczu [Trening dla kobiet]

Brak Ci czasu na długie treningi? Ułożone przez ekspertów NLS superserie zawierające elementy treningu oporowego oraz treningu cardio podkręcą Twoje tętno i przyspieszą spalanie tłuszczu bez konieczności spędzania długich godzin w siłowni. Całość trwa zaledwie 30 minut!

Trening pośladków w superseriach

Jędrne pośladki to hasło, które w ostatnich latach zrobiło niesamowitą karierę. Nazywano tak zajęcia grupowe, kremy i treningi. Wiele osób było w stanie zgodzić się na ogromne poświęcenia, żeby wcielić je w swoje życie. Nie jesteśmy pewni, czy po naszym treningu Twoje pośladki będą jędrne, ale na pewno mocno je rozbudujesz. Wchodzisz w to?

Jak zacząć ćwiczyć? Twój pierwszy program treningowy

Zawsze musi być ten pierwszy raz; pierwszy dotyk, pierwsze spojrzenie, pierwsza... wizyta w siłowni. Przed Tobą prosty program treningowy, dzięki któremu wzmocnisz i wysmuklisz sylwetkę bez wylewania hektolitrów potu podczas ćwiczeń. Bo ta pierwsza wizyta ma być nie tą ostatnią, a jedną z naprawdę wielu. Powodzenia!

Intensywny program na spalanie tłuszczu

Stworzone przez ekspertów NLS treningi – bo jest ich kilka! – mają na celu zaszokować Twoje ciało, postawić Cię przed nowymi wyzwaniami, przełamać treningową rutynę i zapewnić Ci rezultaty, na które zasługujesz! Sprawią Ci też niemało frajdy. Bo przecież o nią w treningu też chodzi, prawda? Dobrej zabawy!

Trening mięśni brzucha dla kobiet

Kto powiedział, że zarysowany sześciopak to wyłącznie męskie marzenie? Panie też pragną płaskiego brzucha i widocznych mięśni. A marzenia trzeba realizować. Pomoże w tym ten program treningowy, który składa się z ćwiczeń na mięśnie brzucha z wykorzystaniem wyciągu, hantli, drążka, a także ze starej, poczciwej deski.

Pokaż więcej

End of Content.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NEW LEVEL SPORT, UL. HANDLOWA 7, 81-061 GDYNIA.
TEL: +48 530 085 036, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN