Twój Program Treningowy

Nie wiesz, jak zacząć. Wracasz do gry po dłuższej przerwie. Masz bardzo napięty grafik i wyraźnie określone potrzeby. Albo wręcz odwrotnie: potrzebujesz wsparcia, bo nie do końca wiesz, który program treningowy pomoże Ci najszybciej osiągnąć Twoje cele.

Jesteśmy tu po to, aby Ci pomóc.

Zupełnie za darmo i bez zobowiązań!

Wraz z zespołem topowych ekspertów zajmujących się przygotowaniem motorycznym ułożymy program treningowy dopasowany do Twoich potrzeb i celów. Powtórzymy: za darmo i bez zobowiązań dopisanych małym druczkiem.

Naszym celem jest zbudować najlepszą platformę treningową nie tylko w Polsce, ale na świecie. Moglibyśmy taśmowo układać setki planów dziennie, jednak jako zespół pasjonatów sportu i fitnessu oraz jako teoretycy i praktycy jednocześnie wierzymy, że za najlepszymi programami treningowymi stoją zawsze prawdziwe osoby – po obu stronach.

Najlepszy plan to nie ten na papierze czy ekranie. Nie ten w treningowej tabeli albo w aplikacji na smartfonie. Najlepszy program treningowy to Twój Program Treningowy.

Chcesz zbudować mięśnie, pozbyć się zbędnego balastu albo poprawić swoje osiągi w ukochanej dyscyplinie sportu – dobrze, że na siebie trafiliśmy.

Tak to działa:

 • Zgłaszasz się do nas po program, podając swój adres mailowy i klikając w guzik Subskrybuj.
 • Otrzymujesz od nas link z krótką ankietą.
 • Po wypełnieniu ankiety nasz zespół ekspertów w maksymalnie 48 godzin przygotowuje Twój Program Treningowy.
 • Przesyłamy Ci PDF z programem i rozpoczynamy współpracę.
 • Po zakończeniu przez Ciebie programu Twój Program Treningowy udostępnimy kolejnym użytkownikom.

Tak osiągniesz cel:

 • Twój program treningowy będzie dopasowany dokładnie do Twoich potrzeb i celów.
 • Jeśli będziemy potrzebowali od Ciebie więcej informacji, natychmiast zgłosimy się do Ciebie.
 • Jeśli natomiast Ty będziesz mieć dodatkowe pytania – będziemy stale do Twojej dyspozycji.
 • Nasi eksperci w razie potrzeby zmodyfikują program albo podzielą się z Tobą wiedzą, jak szybciej osiągnąć cel – będziemy z Tobą w stałym kontakcie, by podpytywać o Twoje wrażenia i monitorować postępy.

Będziemy monitorować Twoje treningi i na bieżąco konsultować z Tobą rezultaty. Będziemy sprawdzać Twoją technikę ćwiczeń, monitorować sen, poziom stresu, regenerację i wiele innych parametrów bezpośrednio wpływających na Twoje zdrowie, formę i regenerację – oczywiście, zakres takiego monitoringu będzie zależał w 100% od Ciebie.

Będziemy Twoim Wirtualnym Trenerem – zupełnie za darmo i bez zobowiązań. W ten sposób, osiągniesz więcej.

Zgłoś się do nas po Twój Program Treningowy – unikalną usługę łączącą ekspertów i trenerów z osobami, które chcą:

 • zbudować mięśnie
 • zrzucić zbędny balast
 • poprawić kondycję i wytrzymałość
 • wyrzeźbić 6-PAK
 • poprawić stan zdrowia
 • lepiej spać
 • wrócić do formy po kontuzji bądź urazie
 • być lepszym w każdym sporcie
 • wymodelować sylwetkę

 

Kliknij Subskrybuj, a otrzymasz od nas link do ankiety, która rozpocznie naszą współpracę. Nie poniesiesz żadnych kosztów i nie będziesz musiał podpisać żadnego zobowiązania – bez najmniejszych problemów w każdym momencie możesz też zakończyć współpracę. Choć jesteśmy pewni, że zdecydujesz się z nami zostać.

Nasze programy treningowe możesz wykonywać:

 • w domu
 • w siłowni
 • w crossfitowym boksie
 • w klubie fitness
 • w outdoorze
 • w zewnętrznej siłowni
 • gdziekolwiek

 

To Ty decydujesz, ile, kiedy i z jakim sprzętem ćwiczysz. Damy Ci oczywiście nasze rekomendacje, bo to od Twojego zaangażowania zależeć będą Twoje efekty. My damy Tobie narzędzia, ale to Ty musisz je wykorzystać.

Korzystaj z Biblioteki Ćwiczeń, która nigdy nie przestanie się rozwijać – bo my też chcemy ciągle się rozwijać i bez przerwy szukamy nowych rozwiązań i nowych inspiracji. W Bibliotece znajdziesz dokładnie opisane i sfilmowane klasyczne ćwiczenia, a także ćwiczenia specjalistyczne i ukierunkowane pod dyscypliny sportowe. Naszą ambicją jest rozszerzać Bibliotekę praktycznie codziennie.

Skorzystaj z opieki Wirtualnego Dietetyka, aby jeszcze szybciej osiągać swoje cele. Pamiętaj: sześciopak wykuwa się również w kuchni, nie tylko w siłowni.

Twoje korzyści:

 • W pełni spersonalizowany plan treningowy, przygotowany przez naszych ekspertów i trenerów
 • Opieka trenera
 • Nieograniczony kontakt z ekspertami NLS
 • Monitorowanie postępów
 • Kontrola techniki wykonywanych ćwiczeń

A także:

 • Lepsze zdrowie
 • Lepsza forma
 • Lepsze samopoczucie
 • Lepszy sen
 • Lepsza sylwetka

Chcesz wiedzieć więcej?

 1. Czy Twój Program Treningowy jest naprawdę za darmo?

 

Tak! Spersonalizowany plan treningowy otrzymasz od nas zupełnie za darmo. Subskrybuj Twój Program Treningowy, aby zyskać indywidualny link do krótkiej ankiety, dzięki której poznamy Twoją aktualną formę i cele. Dzięki subskrypcji będziesz też na bieżąco otrzymywać informacje o nowych planach treningowych w naszej bazie, planach żywieniowych, a także poradach trenerów i ekspertów wraz z aktualizacjami dotyczącymi najnowszych badań naukowych na temat treningu, diety i regeneracji.

 1. Po jakim czasie otrzymam plan?

 

Twój Program Treningowy pojawi się na Twoim mailu po maksymalnie 48 godzinach od wypełnienia ankiety. Jeśli będziemy potrzebowali od Ciebie więcej informacji, skontaktuje się z Tobą jeden z naszych ekspertów lub trenerów. Analogicznie: jeśli pojawią się jakieś pytania do  nas – od razu dawaj nam znać!

 1. Czy będę podpisywać jakieś zobowiązania?

 

Nie, nie będziesz musiał podpisywać żadnych umów. Twoja jedyna zgoda to standardowa zgoda na ciasteczka przy pierwszym wejściu na naszą stronę. Decydując się rozpocząć Twój Program Treningowy, akceptujesz regulamin.

 1. Co, jeśli zechcę zrezygnować?

 

Możesz zrezygnować z wykonywania Twojego Programu Treningowego w każdym momencie. Wystarczy, że nas o tym poinformujesz.

 1. Czy mogę zmodyfikować plan?

 

Tak, możesz zmodyfikować Twój Program Treningowy, ale konsultując zmiany z naszym Zespołem. Dołożymy wszelkich starań, by Twój Program Treningowy był maksymalnie dopasowany do Twoich potrzeb i celów – a to oznacza, że będziemy wspólnie go aktualizować już po jego rozpoczęciu. Twoja topowa forma, lepsze samopoczucie i świetna sylwetka są naszym priorytetem.

 1. Jak wygląda monitorowanie postępów oraz kontrola techniki wykonywanych ćwiczeń?

 

Będziemy z Tobą w stałym kontakcie, korzystając z powszechnie dostępnych metod komunikacji (mail, telefon), ale też będziemy wspólnie korzystać z naszych unikalnych narzędzi do monitorowania treningu, formy, techniki ćwiczeń czy snu.

 1. Jak eksperci i trenerzy NLS dopasują program do moich umiejętności, możliwości, celów?

 

Krótka ankieta, którą wypełnisz, powinna dostarczyć nam wystarczającej ilości informacji. Jeśli jednak nasz Zespół potrzebować będzie od Ciebie dodatkowych danych, skontaktujemy się z Tobą. W trakcie trwania Twojego Programu Treningowego będziemy też stale monitorować Twoje postępy (patrz wyżej).

 1. Czy po zakończeniu danego programu treningowego mogę rozpocząć następny? Również za darmo?

 

Oczywiście. Uważamy, że programy treningowe również mają swoje terminy przydatności do użycia. Po maksymalnie 6-8 tygodniach wykonywany plan powinno się zastąpić nowym. Możesz wybrać jeden z programów dostępnych w Wirtualnym Trenerze albo raz jeszcze wypełnić ankietę, aktualizując swoje dane (jesteśmy pewni Twoich postępów!), aby otrzymać nowy, spersonalizowany Twój Program Treningowy.

 1. Gdzie tkwi haczyk?

 

Będziemy powtarzać: tu nie ma żadnych haczyków. Twój Program Treningowy jest zupełnie za darmo i bez zobowiązań. Nas po prostu napędza potrzeba zmiany sposobu myślenia o treningu, odżywianiu i zdrowym stylu życia w naszym społeczeństwie.

 1. I co Wy z tego macie?

 

Ogromną satysfakcję, że robimy coś naszym zdaniem bardzo pożytecznego. Patrząc na sprawy bardziej przyziemnie, poznając Ciebie i Twoje cele, przygotowujemy plan treningowy, który nie wisi w próżni, tylko dopasowany jest do realnych potrzeb prawdziwej osoby. Po zakończeniu wykonywania przez Ciebie Twojego Programu Treningowego udostępnimy go w naszej bazie kolejnym użytkownikom. To naprawdę wszystko!

Brakuje odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Napisz do nas – na pewno odpowiemy.

Wiesz już, że Twój Program Treningowy jest dla Ciebie? Zgłoś się. Za darmo, bez zobowiązań.

Twój Program Treningowy to unikalny projekt, którego celem jest stale rozwijana baza najlepszych i sprawdzonych w praktyce planów treningowych. Rozwijajmy go razem.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN