Treningi na klatkę piersiową

Przygotowane przez trenerów New Level Sport treningi klatki piersiowej to nie tylko wyciskanie sztangi, hantli czy klasyczne pompki – wykorzystujemy różnorodne ćwiczenia, sprzęt i metody treningowe, by pobudzić mięśnie do szybszej hipertrofii i przyrostu siły. Nasze treningi to gwarancja szybkich efektów i bezpieczeństwa.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA KLATKĘ PIERSIOWĄ

  • All Post
  • KLATKA
fot. Freepik

Prosty trening klatki z hantlami zajmie Ci mniej niż trzy kwadranse, ale jego efekty odczuwać będziesz jeszcze długo; najpierw jako opóźnioną bolesność mięśniową, a następnie za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro i zobaczysz w końcu swoją klatkę w prawdziwym trójwymiarze.

  • All Post
  • KLATKA
fot. Freepik

Jeszcze do niedawna kalistenika była mocno niedocenianą formą treningu.  Na szczęście rozwój crossfitu, street workoutu i treningu funkcjonalnego sprawił, że trening z masą własnego ciała wrócił do łask. Również u nas, a na potwierdzenie tych słów prezentujemy nasz trening z trzema rodzajami pompek. 

  • All Post
  • KLATKA
fot. Freepik

Poręcze to raczej niepopularny przyrząd treningowy. Być może dlatego, że zazwyczaj ćwiczenia wykonywane z ich pomocą są trudne i wymagające. W końcu trzeba unieść całą masę własnego ciała i bardzo mocno zaangażować mięśnie brzucha, które u większości są dość słabe. Zapraszamy na nasz trening klatki piersiowej i tricepsów, w którym…

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA KLATKĘ PIERSIOWĄ

Dobry trening jest jak dobry garnitur – powinien być szyty na miarę. Wybierz program treningowy na klatkę piersiową dostosowany do Twojego codziennego rytmu i zacznij notować naprawdę solidne przyrosty siły i masy.

  • All Post
  • KLATKA
fot. Freepik

Prosty trening klatki z hantlami zajmie Ci mniej niż trzy kwadranse, ale jego efekty odczuwać będziesz jeszcze długo; najpierw jako opóźnioną bolesność mięśniową, a następnie za każdym razem, gdy spojrzysz w lustro i zobaczysz w końcu swoją klatkę w prawdziwym trójwymiarze.

fot. Unsplash

Trening na siłę i rozmiar klatki musi być wymagający, jeśli w 4 tygodnie ma spełnić pokładane w nim nadzieje. Jeśli myślałeś o półśrodkach, szukaj dalej, natomiast jeśli gotów jesteś na naprawdę solidny wycisk, trafiłeś idealnie.

fot. Freepik

Poręcze to raczej niepopularny przyrząd treningowy. Być może dlatego, że zazwyczaj ćwiczenia wykonywane z ich pomocą są trudne i wymagające. W końcu trzeba unieść całą masę własnego ciała i bardzo mocno zaangażować mięśnie brzucha, które u większości są dość słabe. Zapraszamy na nasz trening klatki piersiowej i tricepsów, w którym zmierzysz się z poręczami w seriach piramidalnych. 

fot. Freepik

Jeszcze do niedawna kalistenika była mocno niedocenianą formą treningu.  Na szczęście rozwój crossfitu, street workoutu i treningu funkcjonalnego sprawił, że trening z masą własnego ciała wrócił do łask. Również u nas, a na potwierdzenie tych słów prezentujemy nasz trening z trzema rodzajami pompek. 

fot. Freepik

Żyjemy w zabieganych czasach. Nie każdy może poświęcić kilka godzin w tygodniu na trening siłowy lub trening w ogóle. Jednak aktywność fizyczna jest bardzo ważna i nie warto z niej zrezygnować. Wybierz nasz szybki trening z hantlami na spalanie i dbaj o formę nawet w domu.

fot. Freepik

Ten ekspresowy trening na szeroką klatkę piersiową możesz wykonać wszędzie – nawet w autobusie. Nie odpowiadaj na zdziwiony wzrok współpasażerów. Po 2 tygodniach zaczną rozumieć, o co chodzi, a po czterech – gdy zobaczą spektakularne efekty – najpewniej do Ciebie dołączą. Tylko nie ściągaj w miejscu publicznym koszulki.

Pobij rekord w wyciskaniu: Plan na szybkie postępy

Wyciskasz i wyciskasz, a postępów brak? Oto program, który włącza do treningu technikę ¼ powtórzenia, która skłoni Twoje mięśnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, dzięki czemu w końcu poczujesz, że pracują one tak, jak powinny. Przez intensyfikację pracy możesz efektywniej budować masę mięśniową, a także przebić się przez plateau.

Prosty trening na górne partie ciała

Górne partie ciała to zwykle obszary, z których treningiem mało kto ma problem. Częściej to nogi są zaniedbywane. Nadal jednak dobrze dobrany program pozwoli Ci na osiągnięcie o wiele lepszych efektów, niż wykonywanie przypadkowych ćwiczeń, które akurat przyjdą Ci do głowy. Wypróbuj ten plan, a szybko przekonasz się, co mamy na myśli.

4 kroki do większych mięśni klatki piersiowej

Szeroka klatka to cel i ciche marzenie wielu użytkowników siłowni. Jeżeli się do nich zaliczasz, to mamy coś dla Ciebie: cztery precyzyjnie skomponowane treningi, które układają się w plan poświęcony wyłącznie mięśniom klatki. Każdy trening skrojony jest tak, abyś nie tylko mógł rozwijać mięśnie, ale również miał przyjemność z ciekawej i angażującej sesji treningowej.

Pobij rekord w wyciskaniu na ławce – plan przygotowujący

Trenujesz i trenujesz, a nadal nie możesz wycisnąć na ławce więcej niż obecnie? Być może potrzebujesz małej zmiany w rozpisce treningowej. Wypróbuj nasz plan na rekord w wyciskaniu na ławce – jest prosty, przejrzysty i zawiera najważniejsze ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć swoją siłę. Bonus? Niesamowita satysfakcja, gdy w końcu Ci się uda.

Trening klatki piersiowej dla nowicjuszy

Trenujesz już jakiś czas, a klatka jak była drobna, tak jest nadal? Oto kompleksowy, prosty i przejrzysty plan treningowy dla (dosłownie) każdego, kto chce pracować nad muskulaturą klatki piersiowej. Wykorzystuje minimum sprzętu, za to skupia się na technice wykonywania ćwiczeń. Wiele się z niego nauczysz, jeżeli dopiero zaczynasz przygodę ze sportem.

Trening na klatkę piersiową dla początkujących

Chcesz zyskać muskulaturę w środkowej części ciała, ale nie wiesz jak się do tego zabrać? Na siłowni byłeś zaledwie kilka razy w życiu? Ten program jest właśnie dla Ciebie. Nauczysz się poprawnej techniki dla najpopularniejszych ćwiczeń na klatkę, a także zbudujesz dobre podstawy do dalszej pracy nad jej mięśniami.

Trening klatki piersiowej w seriach piramidalnych

Serie piramidalne to znana od dekad kulturystyczna metoda, która nie traci na popularności ze względu na kluczowy czynnik – skuteczność. Dzięki dużej objętości doskonale nadaje się do budowania masy mięśniowej, a praca z dużym obciążeniem w końcowej fazie serii pomaga także poprawiać siłę. Zainteresowany?

Trening klatki piersiowej metodą Push & Stretch

Czym jest metoda Push & Stretch? To naprzemienne stosowanie ćwiczeń opartych na dwóch wzorcach ruchowych: wyciskaniu i rozciąganiu. To wyjątkowo skuteczny sposób treningu, dzięki któremu rozmiaru nabiorą nawet osoby bardzo oporne na wzrost masy mięśniowej. Ostrzegamy jednak, że to wymagający program treningowy, z którym poradzą sobie tylko osoby posiadające już niemały staż treningowy.

Trening klatki piersiowej o ograniczonym zakresie ruchu

Więcej za mniej? To możliwe nie tylko podczas promocji w supermarkecie. Jeśli wykorzystasz w swoim treningu powtórzenia o ograniczonym zakresie ruchu, Twoja klatka rozrośnie się jeszcze szybciej. Zbliża się lato, więc najlepiej rozpocznij ten 6-tygodniowy program treningowy już dziś. I mamy dobrą wiadomość: na efekty nie będziesz musiał tyle czekać.

Trening dzielony na masywną klatkę piersiową [TUT + drop set]

Ten program treningowy pomoże Ci pobić rekord w wyciskaniu sztangi – Twój, a nie świata, rzecz jasna. Zupełnie przy okazji zyskasz też muskularną klatkę piersiową, którą będziesz mógł z dumą wypiąć w przód. Dowiesz się też i przekonasz na własnej skórze, co się kryje za hasłami typu TUT i drop set.

Wyciskanie sztangi na ławc – plan na poprawę siły

Każdy trenujący facet to zna – dochodzisz do ściany i wyniki siłowe za nic nie chcą drgnąć nawet o kilogram. To szczególnie frustrujące w przypadku ćwiczeń, na których nam zależy. I tak się jakoś składa, że wszystkim zależy na wyciskaniu sztangi na ławce. Oto program treningowy, który pomoże Ci rozwiązać problem stagnacji.  

Piramidalny trening klatki z hantlami na hipertrofię mięśni

Prosty, szybki i (na pierwszy rzut oka) niewinny program, który zawiera jedynie trzy ćwiczenia. Gdzie jest haczyk, zapytasz? Otóż wyzwaniem jest tu zastosowanie metody piramidalnej i to odwróconej. To definicja treningu aż do upadku mięśniowego.  Będzie pot, będą łzy, chociaż zapewne obejdzie się bez krwi. Czujesz się na siłach? Spróbuj.

Trening klatki piersiowej [Drop set]

Nie jesteś zadowolony z rozmiaru swojej klatki? Chciałbyś móc pochwalić się większą muskulaturą w górnej części ciała? Możesz szybko nadrobić braki - wystarczy, że poświęcisz czas temu programowi treningowemu. Znajdziesz w nim sprawdzone treningowe klasyki, które składają się na 45 minut ostrego wycisku.  Gotowy na wyzwanie?

Trening klatki piersiowej z drop setami dla kobiet

Krótki i prosty, ale intensywny i skuteczny – program treningowy dla kobiet, zwiększający siłę klatki piersiowej i modelujący jej wygląd. Bo kto powiedział, że trening klatki piersiowej jest zarezerwowany wyłącznie dla kobiet? Program przeznaczony dla osób średniozaawansowanych i zaawansowanych, ze względu na stosowaną podczas treningów metodę Drop Set.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN