Trening brzucha: 5 prostych kroków do mięśni ze stali

Ten ekspresowy trening brzucha możesz zrobić nawet teraz, bo nie potrzebujesz do niego żadnego sprzętu (przyda się ewentualnie mata treningowa). Tak upadła właśnie ostatnia wymówka. Doczytaj ten tekst do końca, a następnie zabieraj się do roboty. Brzuch ze stali, o którym zawsze marzyłeś, znajduje się pięć kroków od Ciebie.

PODSUMOWANIE PROGRAMU TRENINGOWEGO
Cel programu
Budowanie mięśni
Poziom zaawansowania
Początkujący, Średnio zaawansowany
Czas trwania programu
-
Liczba dni treningowych w tygodniu
-
Niezbędny sprzęt treningowy
Brak
Rodzaj treningu/-ów w programie
Split (Trening dzielony)
Czas trwania jednostki treningowej
15 minut

Hard core: 5 prostych kroków do brzucha ze stali [opis treningu] 

Tylko 5 kroków do brzucha ze stali, bo każde kolejne ćwiczenie to kolejny krok do brzucha mocnego, z wyraźnie zarysowanymi mięśniami, zdolnego zatrzymać każdy, nawet najsilniejszy cios (kto wie, może się przyda). Niech tylko nie zmyli Cię czas trwania treningu i liczba ćwiczeń – jeśli podejdziesz do zagadnienia uczciwie, tj. pilnować będziesz liczby powtórzeń i zrezygnujesz z przerw pomiędzy poszczególnymi ćwiczeniami, masz naszą gwarancję, że to przyjemne pieczenie mięśni poczujesz już w połowie nie tyle treningu, co pierwszego obwodu. 

Podane ćwiczenia wykonuj jedno po drugim, łącząc je w obwód. Po zakończeniu pełnego obwodu odpocznij według potrzeb (jak najkrócej) i od razu powtórz całość jeszcze przynajmniej 2 razy. 

Trening wykonuj na początku nie częściej niż co drugi dzień. Później, gdy Twój brzuch przyzwyczai się już do zasad gry, możesz zwiększyć częstotliwość treningów. Gdy i to okaże się rozwiązaniem niewystarczającym, skorzystaj z któregoś z naszych gotowych planów na mocny brzuch. 

Pamiętaj, żeby włączyć ten trening do swojego aktualnego planu – możesz albo uzupełnić nim każdą jednostkę treningową, albo na przykład wykonywać go osobno w dni wolne od treningu właściwego. Tym razem decyzja należy do Ciebie.

Pamiętaj też, że mięśnie brzucha mamy wszyscy – a ich solidne wzmocnienie wcale nie gwarantuje, że Twój brzuch nagle zamieni się w 6-PAK. Aby tego dokonać, musisz przede wszystkim pozbyć się nadmiaru tkanki tłuszczowej nie tylko z okolic brzucha. W tym celu postaw na treningi siłowe, treningi metaboliczne albo cardio o zróżnicowanej intensywności – opcji masz wiele; skorzystaj z naszej bazy treningów, albo – jeśli nie jesteś pewien, która opcja będzie dla Ciebie najlepsza – zgłoś się do nas po indywidualny, przygotowany specjalnie z myślą o Tobie, program treningowy.

Hard core: 5 prostych kroków do brzucha ze stali [rozpiska treningowa] 

Twój trening

Ćwiczenie
Obwody
Powtórzenia
Tempo
Odpoczynek
1. Siady z leżenia
3
15
Kontrolowane
-
2. Naprzemienne opuszczanie nóg w leżeniu tyłem
3
Po 15 na stronę
Kontrolowane
-
3. Deska bokiem
3
30 sekund
Kontrolowane
-
4. Deska X
3
Po 15 na stronę
Kontrolowane
-
5. Wspinaczka pozioma
3
15
Kontrolowane
wg potrzeb

Jak oceniasz ten program? |

Średnia ocena: 0 / 5. 0

Brak głosów! Bądź pierwszą osobą, która oceni ten post.

Rekomendowane programy

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN