Treningi na pośladki

Mięsień pośladkowy większy jest najsilniejszym mięśniem w ludzkim organizmie i bierze udział w podnoszeniu się z pozycji siedzącej, wchodzeniu po schodach czy też skakaniu. Jego siła i wytrzymałość są kluczowe dla prawidłowej postawy, stabilności miednicy, a także dla lepszych wyników w różnych dyscyplinach sportu. Jest też oczywiście kluczowy przy wykonywaniu większości ćwiczeń siłowych. Warto go trenować. I kropka.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA POŚLADKI

  • All Post
  • POŚLADKI
fot. Freepik

Jeżeli chciałabyś mieć zgrabne biodra i pośladki, ale nie wiesz jak zacząć, to ten trening przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Składa się z ćwiczeń przyjaznych osobom początkującym, a ich opanowanie pozwoli Ci z czasem przejść do bardziej zaawansowanych form ćwiczeń. Trening pośladków dla początkujących możesz łączyć z sesjami na inne partie…

  • All Post
  • POŚLADKI
fot. Freepik

Nogi to największe mięśnie w Twoim ciele, dlatego dobrze je wykorzystać do maksymalnego spalania kalorii w minimalnie krótkim czasie. I wcale nie są Ci potrzebne skomplikowane ćwiczenia czy wielki ciężar. Choć odrobina szaleństwa (serie piramidalne) może się przydać. 

  • All Post
  • POŚLADKI
fot. Freepik

Przysiady to ćwiczenie, które już samo w sobie angażuje naprawdę duże (i dużo) grupy mięśniowe. A jeśli dodasz do tego parę dodatkowych elementów, np. wyciskanie hantli, to jeszcze długo po treningu Twoje mięśnie będą spalać kalorie – jak piasek pustyni, który wchłania wodę. Efekty przyjdą oczywiście nie od razu, ale…

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA POŚLADKI

Ćwiczenia pośladków są często nieobecne w planach treningowych mężczyzn i nadreprezentowane w treningach kobiet. Nasi eksperci połączyli te dwa skrajne podejścia do fitnessu, a w efekcie powstały kompleksowe programy treningowe dolnych partii mięśniowych, w których pośladki grają zasłużone pierwsze skrzypce. 

  • All Post
  • POŚLADKI
fot. Freepik

Jeżeli chciałabyś mieć zgrabne biodra i pośladki, ale nie wiesz jak zacząć, to ten trening przygotowaliśmy właśnie dla Ciebie. Składa się z ćwiczeń przyjaznych osobom początkującym, a ich opanowanie pozwoli Ci z czasem przejść do bardziej zaawansowanych form ćwiczeń. Trening pośladków dla początkujących możesz łączyć z sesjami na inne partie ciała.

fot. Freepik

Nogi to największe mięśnie w Twoim ciele, dlatego dobrze je wykorzystać do maksymalnego spalania kalorii w minimalnie krótkim czasie. I wcale nie są Ci potrzebne skomplikowane ćwiczenia czy wielki ciężar. Choć odrobina szaleństwa (serie piramidalne) może się przydać. 

fot. Freepik

Przysiady to ćwiczenie, które już samo w sobie angażuje naprawdę duże (i dużo) grupy mięśniowe. A jeśli dodasz do tego parę dodatkowych elementów, np. wyciskanie hantli, to jeszcze długo po treningu Twoje mięśnie będą spalać kalorie – jak piasek pustyni, który wchłania wodę. Efekty przyjdą oczywiście nie od razu, ale po kilku dniach treningu.

fot. Freepik

Trening nóg i pośladków to praca największych grup mięśni, a to oznacza setki spalonych kilokalorii podczas pojedynczej sesji oraz ogromny zastrzyk testosteronu i hormonu wzrostu. A reszta ciała rzeźbi się praktycznie sama, przy okazji zamieniając Cię w maszynę do wygrywania w każdym sporcie. To co, leg day is the best day?

Metoda 21 na silne mięśnie pośladków

Chcesz zbudować imponującą masę mięśniową, ale standardowe rozpiski już Ci się przejadły? Wypróbuj coś nowego: program, który wykorzystuje nietypową metodę 21 powtórzeń. Zapewnią Ci one maksimum wysiłku podczas treningu i jednocześnie będą ciekawą odmianą. Rozpiskę przygotowaliśmy z myślą o osobach średnio zaawansowanych, które znają już poprawną technikę wykonywania podstawowych ćwiczeń.

Unilateralny trening na jędrne pośladki

Mocne i zgrabnie zaokrąglone mięśnie pośladków to cel niejednego amatora siłowni. Jeśli należysz do tego grona, dołącz nasz trening na jędrne pośladki do swojego reżimu treningowego i przekonaj się, jak duże rezultaty można osiągnąć w 6 tygodni. 

Trening pośladków w superseriach

Jędrne pośladki to hasło, które w ostatnich latach zrobiło niesamowitą karierę. Nazywano tak zajęcia grupowe, kremy i treningi. Wiele osób było w stanie zgodzić się na ogromne poświęcenia, żeby wcielić je w swoje życie. Nie jesteśmy pewni, czy po naszym treningu Twoje pośladki będą jędrne, ale na pewno mocno je rozbudujesz. Wchodzisz w to?

Trening z przysiadami dla mocnych nóg i pośladków

Kto nie chciałby mieć silnych nóg, wyraźnie zarysowanych mięśni i równomiernie rozbudowanej sylwetki? Przedstawiamy plan, który pomoże Ci to osiągnąć. Plan mający na celu budowę masy mięśniowej w obrębie nóg i pośladków. Oparliśmy go o różne wariacje na temat przysiadów, które wykorzystują zarówno Twoją własną masę ciała, jak i trochę żelastwa.

Trening nóg z priorytetem na pośladki [Jędrne pośladki]

Ten trening zaangażuje do pracy nie tylko nogi i pośladki, ale całe ciało – dla świetnej sylwetki i lepszej kondycji fizycznej. W bonusie dwa finishery treningowe poświęcone wyłącznie pośladkom. Jeśli jędrne i silne pośladki to Twój cel - musisz spróbować.

Silne pośladki w cztery tygodnie

Masywne uda i łydki nie wyglądałyby zbyt imponująco w towarzystwie słabo rozwiniętych pośladków. Możesz temu łatwo zaradzić - zbuduj niezwykle silne i dobrze wyglądające mięśnie w tej części ciała. Z pomocą przyjdzie zaawansowana metoda treningowa, łącząca 2 klasyczne ćwiczenia – martwy ciąg i unoszenie bioder ze sztangą w ramach wymagającej superserii.

Intensywny trening nóg dla kobiet

6-tygodniowy program treningowy, w zamyśle opracowany dla płci pięknej, mający na celu zwiększenie siły i wytrzymałości nóg, a także spalenie tkanki tłuszczowej oraz poprawę kondycji. Cały program składa się z 12 ćwiczeń złożonych w obwód. Zainteresowana? Zapraszamy.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN