Treningi na barki

Staw barkowy to najbardziej ruchliwy staw w ludzkim ciele, a jednocześnie najbardziej narażony na kontuzje. Mięśnie barków współpracują z innymi mięśniami obręczy barkowej, aby stabilizować go i chronić przed uszkodzeniami podczas wykonywania wielu ruchów spotykanych w codziennym życiu oraz podczas rywalizacji sportowej. Warto o nie zadbać. Nie tylko w kontekście rozmiaru.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA BARKI

  • All Post
  • BARKI
Prosty trening na górne partie ciała

Górne partie ciała to zwykle obszary, z których treningiem mało kto ma problem. Częściej to nogi są zaniedbywane. Nadal jednak dobrze dobrany program pozwoli Ci na osiągnięcie o wiele lepszych efektów, niż wykonywanie przypadkowych ćwiczeń, które akurat przyjdą Ci do głowy. Wypróbuj ten plan, a szybko przekonasz się, co mamy…

  • All Post
  • BARKI
Mordownia dla barków – plan, który wyciśnie z Ciebie siódme poty

Oto on, plan, który nie idzie na żaden kompromis i który sprawi, że Twoje barki będą błagać o litość. Nie da się jednak ukryć, że jest skuteczny i pomoże Ci osiągnąć pożądany wygląd oraz siłę ramion. Ponieważ w rozpisce wykorzystano bardziej zaawansowane techniki ćwiczenia, podstawowa wiedza o treningu jest bardzo…

  • All Post
  • BARKI
Osiem tygodni wymagającego treningu dla ramion i barków

Ten program treningowy poświęciliśmy w całości barkom oraz górnej części ramion. Nie jest szczególnie skomplikowany, jednak z całą pewnością zapewni Ci poważny wycisk na siłowni. Ze względu na wykorzystanie trudniejszych ćwiczeń plan przygotowaliśmy dla osób średnio zaawansowanych, które mają już podstawy i wiedzą jak prawidłowo wykorzystywać sprzęt treningowy do ćwiczeń.

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA BARKI

Trenowanie barków poprawia wygląd sylwetki oraz wyniki podczas wykonywania ćwiczeń angażujących górne partie ciała. Dobrym przykładem jest wyciskanie sztangi, w którym barki biorą znaczący udział. Silne barki wspomagają też mięśnie pleców, klatki piersiowej czy ramion podczas podnoszenia, pchania czy rzucania, a zatem codziennych czynności. Jak widzisz, powodów do trenowania jest wiele – wybierz swój i zaczynaj! 

  • All Post
  • BARKI
Prosty trening na górne partie ciała

Górne partie ciała to zwykle obszary, z których treningiem mało kto ma problem. Częściej to nogi są zaniedbywane. Nadal jednak dobrze dobrany program pozwoli Ci na osiągnięcie o wiele lepszych efektów, niż wykonywanie przypadkowych ćwiczeń, które akurat przyjdą Ci do głowy. Wypróbuj ten plan, a szybko przekonasz się, co mamy na myśli.

Mordownia dla barków – plan, który wyciśnie z Ciebie siódme poty

Oto on, plan, który nie idzie na żaden kompromis i który sprawi, że Twoje barki będą błagać o litość. Nie da się jednak ukryć, że jest skuteczny i pomoże Ci osiągnąć pożądany wygląd oraz siłę ramion. Ponieważ w rozpisce wykorzystano bardziej zaawansowane techniki ćwiczenia, podstawowa wiedza o treningu jest bardzo wskazana. 

Osiem tygodni wymagającego treningu dla ramion i barków

Ten program treningowy poświęciliśmy w całości barkom oraz górnej części ramion. Nie jest szczególnie skomplikowany, jednak z całą pewnością zapewni Ci poważny wycisk na siłowni. Ze względu na wykorzystanie trudniejszych ćwiczeń plan przygotowaliśmy dla osób średnio zaawansowanych, które mają już podstawy i wiedzą jak prawidłowo wykorzystywać sprzęt treningowy do ćwiczeń.

Trening barków z seriami piramidalnymi

Chcesz wiedzieć, jakie to uczucie, gdy koszulka opina się na Twoich ramionach, wyraźnie podkreślając ich muskulaturę? Marzą Ci się szerokie, przyciągające uwagę barki, obok których nikt nie przejdzie obojętnie? Oto program treningowy skupiający się na osiągnięciu właśnie tego celu. Będziesz podnosić, będziesz wyciskać, ale przede wszystkim – będziesz się dobrze bawić.

Trening barków z wydłużonym tempem

Nie mamy zamiaru nikogo straszyć, ale z całą pewnością nie jest to jeden z naszych najłatwiejszych treningów. Wydłużona faza ekscentryczna, duża objętość i obecność superserii jednoznacznie sugerują, że to raczej program dla osób zaawansowanych. Jeśli w swoim treningu barków trafiłeś na ścianę i ani nie rośniesz, ani nie dźwigasz więcej, to może być rozwiązanie dla Ciebie.

Trening ramion i barków w trójseriach

Oto trening przeznaczony dla osób, którym szczególnie zależy na poprawie wyglądu oraz zwiększeniu siły ramion oraz barków. Nie udawaj, że to zestaw nie dla Ciebie, bo Ty uznajesz tylko treningi funkcjonalne – doskonale wiemy, że wszyscy chcemy mieć sylwetkę V-Mana; nie wszyscy tylko potrafimy się do tego przyznać. Odwagi!

Trening barków z superseriami i dużą objętością

Silne, masywne i budzące respekt. Takie już niedługo będą Twoje barki, jeżeli tylko poświęcisz im odrobinę uwagi. A nie trzeba wiele – wystarczy zaledwie jeden trening w tygodniu, ale za to intensywny i wymagający. Jesteś gotowy na nowe wyzwania? Chcesz zmienić swoją sylwetkę i poczuć się jeszcze lepiej we własnym ciele? Do dzieła!

Hipertroficzny trening na mięśnie barków

Silne i widoczne mięśnie barków idealnie podkreślają sylwetkę „V”, która jest treningowym celem wielu mężczyzn. Są jak ostatnie pociągnięcie pędzla na doskonałym obrazie. Żeby jednak to osiągnąć, trzeba trenować wszystkie trzy aktony mięśnia naramienngo. Ten program to gwarancja sukcesu – zostaniesz V-Manem w 8 tygodni.

Serie potrójne na masywne barki i ramiona [Budowanie mięśni]

Superserie na bicepsy i tricepsy są dość popularnym widokiem w klubach fitness. Do tego są lubiane, bo skracają czas treningu, niesamowicie poprawiają przepływ krwi w mięśniach (legendarna już pompa) i stanowią nie lada wyzwanie nawet dla osób doświadczonych. Ty idź krok dalej i dorzuć do tego zestawu ćwiczenia na barki, tworząc serie potrójne. Zyski też będą potrójne!

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NEW LEVEL SPORT, UL. HANDLOWA 7, 81-061 GDYNIA.
TEL: +48 530 085 036, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN