Treningi na biceps

Uginanie ramion z hantlami, trening na wyciągu, modlitewnik – układając treningi na biceps, nie wahaliśmy się czerpać z prawdziwej kulturystycznej klasyki. Jednak oprócz tradycyjnych metod znajdziesz tu całe mnóstwo różnorodnych wariantów ćwiczeń, nowoczesnego sprzętu i rzadko spotykanych technik, które sprawią, że Twoje bicepsy po prostu eksplodują formą.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA BICEPS

  • All Post
  • BICEPS
fot. Unsplash

Nasz szybki trening bicepsów należy do tej grupy programów treningowych, do których wraca się z uśmiechem na ustach, choć uśmiech ten znika już w trakcie wysiłku. Przeciwko sobie będziesz miał upływający szybko czas, rosnące z każdym powtórzeniem zmęczenie i rundy karne w postaci serii pompek. Namówiliśmy Cię? 

  • All Post
  • BICEPS
Trening bicepsów tak prosty, że zrobisz go z zamkniętymi oczami 

Każdy musi gdzieś zacząć – a w przypadku treningu siłowego zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli zaczniesz od początku. Jeżeli marzą Ci się silne bicepsy i chcesz nad nimi pracować, to dobrze trafiłeś. Ten trening jest tak prosty, że po kilku pierwszych sesjach opanujesz go do perfekcji. Pomoże Ci zacząć, a dalej…

  • All Post
  • BICEPS
fot. Freepik

Chcesz zbudować imponujące ramiona? A może poszukujesz zestawu ćwiczeń, który rozszerzyłby Twoją obecną rozpiskę na górne partie ciała? W obu przypadkach dobrze trafiłeś. Ten program wykorzystuje wyłącznie jedną maszynę – wyciąg – i umożliwia Ci skuteczną pracę nad mięśniami ramion. Trening bicepsów i tricepsów możesz stosować solo lub w połączeniu…

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA BICEPS

Biceps współpracuje z innymi mięśniami ramienia, jak triceps czy mięśnie przedramienia, podczas wykonywania wielu ruchów w treningu siłowym. Warto trenować biceps w ramach kompleksowego treningu górnych partii mięśniowych, aby zachować równowagę mięśniową i poprawić ogólną sprawność fizyczną.

  • All Post
  • BICEPS
fot. Unsplash

Nasz szybki trening bicepsów należy do tej grupy programów treningowych, do których wraca się z uśmiechem na ustach, choć uśmiech ten znika już w trakcie wysiłku. Przeciwko sobie będziesz miał upływający szybko czas, rosnące z każdym powtórzeniem zmęczenie i rundy karne w postaci serii pompek. Namówiliśmy Cię? 

fot. Freepik

Trening ramion wcale nie musi przypominać klasycznego przekładańca złożonego z uginania ramion i wyciskania francuskiego. Może przybrać trochę nowocześniejszą formę, w której główny nacisk położony jest nie tyle na duże obciążenie, co na duże tempo treningu. To jest właśnie trening ramion w systemie EMOM w pigułce. A teraz szczegóły.

fot. Freepik

Chcesz zbudować imponujące ramiona? A może poszukujesz zestawu ćwiczeń, który rozszerzyłby Twoją obecną rozpiskę na górne partie ciała? W obu przypadkach dobrze trafiłeś. Ten program wykorzystuje wyłącznie jedną maszynę – wyciąg – i umożliwia Ci skuteczną pracę nad mięśniami ramion. Trening bicepsów i tricepsów możesz stosować solo lub w połączeniu z innymi ćwiczeniami.

fot. Freepik

Trening w siłowni to kapitalna sprawa, ale nie każdy chce lub może sobie na taki luksus pozwolić, dlatego też coraz popularniejsze są treningi domowe: na spalanie tłuszczu, ogólną sprawność, kalisteniczne. Czy jednak da się stworzyć dobry trening bicepsów w domu? Jeszcze jak! Chwyć za hantle i obserwuj, jak puchną bicki.

Trening bicepsów tak prosty, że zrobisz go z zamkniętymi oczami 

Każdy musi gdzieś zacząć – a w przypadku treningu siłowego zdecydowanie lepiej będzie, jeżeli zaczniesz od początku. Jeżeli marzą Ci się silne bicepsy i chcesz nad nimi pracować, to dobrze trafiłeś. Ten trening jest tak prosty, że po kilku pierwszych sesjach opanujesz go do perfekcji. Pomoże Ci zacząć, a dalej pójdzie z górki.

Osiem tygodni wymagającego treningu dla ramion i barków

Ten program treningowy poświęciliśmy w całości barkom oraz górnej części ramion. Nie jest szczególnie skomplikowany, jednak z całą pewnością zapewni Ci poważny wycisk na siłowni. Ze względu na wykorzystanie trudniejszych ćwiczeń plan przygotowaliśmy dla osób średnio zaawansowanych, które mają już podstawy i wiedzą jak prawidłowo wykorzystywać sprzęt treningowy do ćwiczeń.

Hipertroficzny trening ramion dla zaawansowanych

Ćwiczysz regularnie, a ręce nadal nie wyglądają zadowalająco? Nie masz predyspozycji do łatwego budowania bicepsów i tricepsów? Oto plan dla weteranów siłowni, którzy chcą poświęcić kolejny miesiąc na dopracowywanie muskulatury swoich ramion. Intensywny, wymagający, choć utylizujący niewielką ilość sprzętu. Będzie idealnym dodatkiem do Twojej standardowej rutyny treningowej.

Obwody na większe ramiona dla początkujących

Nieco odmienne podejście do treningu ramion, w którym będziesz korzystać z obwodów. Zwykle są one kojarzone głównie z cardio, jednak szybko przekonasz się, że z ich pomocą możesz także budować masę mięśniową. Program przyjazny osobom, którego dopiero zaczynają przygodę z siłownią i nie mają jeszcze wielkiego doświadczenia w treningu. 

Budowanie mięśni ramion w superseriach

Siedzisz już jakiś czas na siłowni, a ręce jak były małe, tak nadal są? Nie przejmuj się – po prostu spróbuj czegoś nowego. Przedstawiamy plan przeznaczony dla osób chcących poprawić kształt i siłę swoich ramion, skupiający się przede wszystkim na bicepsie i tricepsie. Intensywny trening, który powinieneś przeprowadzić raz w tygodniu. Przyjazny także początkującym.

Trening ramion i barków w trójseriach

Oto trening przeznaczony dla osób, którym szczególnie zależy na poprawie wyglądu oraz zwiększeniu siły ramion oraz barków. Nie udawaj, że to zestaw nie dla Ciebie, bo Ty uznajesz tylko treningi funkcjonalne – doskonale wiemy, że wszyscy chcemy mieć sylwetkę V-Mana; nie wszyscy tylko potrafimy się do tego przyznać. Odwagi!

Trening bicepsów: hipertrofia i siła

Czy możliwe jest pracowanie jednocześnie nad siłą, wytrzymałością i hipertrofią mięśni? Okazuje się, że tak. Wystarczy odpowiedni dobór ćwiczeń, zakresu powtórzeń i sprzętu, a także dużo zacięcia i chęć do ciągłego zmagania się z coraz większym ciężarem. Chcesz, aby Twoje ramiona wyglądały imponująco? W takim razie sztanga w dłoń i do roboty!

Serie potrójne na masywne barki i ramiona [Budowanie mięśni]

Superserie na bicepsy i tricepsy są dość popularnym widokiem w klubach fitness. Do tego są lubiane, bo skracają czas treningu, niesamowicie poprawiają przepływ krwi w mięśniach (legendarna już pompa) i stanowią nie lada wyzwanie nawet dla osób doświadczonych. Ty idź krok dalej i dorzuć do tego zestawu ćwiczenia na barki, tworząc serie potrójne. Zyski też będą potrójne!

Hipertroficzny trening bicepsów i tricepsów [Superserie]

Imponujących rozmiarów ramiona to nie tylko sygnał dla świata, że jesteś w świetnej formie. Silne bicepsy i tricepsy pomogą Ci pobić rekordy w podciąganiu na drążku i wyciskaniu sztangi, a także okażą się niezłym wsparciem w ringu czy podczas gry 1v1 pod koszem. Chcesz nad nimi skutecznie pracować? Zacznij od dziś!

Hipertroficzny trening ramion z superseriami

Superserie pozwalają wykonać bardzo ciężki trening w bardzo krótkim czasie i świetnie sprawdzają się w przypadku ćwiczeń na bicepsy oraz tricepsy. Przez to są chętnie wybierane przez osoby posiadające już pewien "stopień wtajemniczenia". Wykonaj nasz program i ciesz się większymi i silniejszymi ramionami już po 6 tygodniach.  Gotowy podjąć wyzwanie?

Podwój bicepsy i potrój tricepsy: Plan na większe obwody

Zaskocz swoje ramiona (bicepsy i tricepsy) niespotykaną dotąd intensywnością podczas treningu i zobacz, jak zwiększy się ich rozmiar i siła – wszystko to w zaledwie 10 tygodni i to z zaledwie pojedynczą (dodatkową, fakt) jednostką treningową. Będziesz potrzebował nowego T-shirta, ale za to akurat nie odpowiadamy.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NLS Sp. z o.o., ul. KAPITAŃSKA 45A, 81-249 GDYNIA.
TEL: +48 730 036 085, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN