Treningi na zwiększenie siły

Budowanie siły nie jest tym samym, co budowanie mięśni. To w zasadzie dwie różne dziedziny treningu oporowego. Wystarczy spojrzeć, jak trenują i wyglądają zawodnicy kulturystyki i trójboju siłowego. Ich podejście do dźwigania żelaza jest zupełnie odmienne. Owszem, używają tych samych narzędzi, ale robią to w oparciu o inne założenia. Poznaj tajniki treningu ukierunkowanego na budowanie siły i wkrocz w epokę bicia życiowych rekordów.

NAJPOPULARNIEJSZE TRENINGI NA ZWIĘKSZENIE SIŁY

  • All Post
  • BUDOWANIE SIŁY
Pobij rekord w wyciskaniu: Plan na szybkie postępy

Wyciskasz i wyciskasz, a postępów brak? Oto program, który włącza do treningu technikę ¼ powtórzenia, która skłoni Twoje mięśnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, dzięki czemu w końcu poczujesz, że pracują one tak, jak powinny. Przez intensyfikację pracy możesz efektywniej budować masę mięśniową, a także przebić się przez plateau.

  • All Post
  • BUDOWANIE SIŁY
Pobij rekord w martwym ciągu ze sztangą

Włącz ten program do swojej obecnej rutyny treningowej, by w martwym ciągu ze sztangą zacząć bić rekord za rekordem, a przy okazji zbuduj mięśnie, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Silne, proporcjonalne ciało i lepsze wyniki w każdej dyscyplinie sportu zyskasz w pakiecie. Potrzebujesz tylko 8 tygodni, ciężkiej sztangi i…

  • All Post
  • BUDOWANIE SIŁY
Pobij rekord w wyciskaniu na ławce – plan przygotowujący

Trenujesz i trenujesz, a nadal nie możesz wycisnąć na ławce więcej niż obecnie? Być może potrzebujesz małej zmiany w rozpisce treningowej. Wypróbuj nasz plan na rekord w wyciskaniu na ławce – jest prosty, przejrzysty i zawiera najważniejsze ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć swoją siłę. Bonus? Niesamowita satysfakcja, gdy w końcu…

WSZYSTKIE PROGRAMY TRENINGOWE NA ZWIĘKSZENIE SIŁY MAKSYMALNEJ

W naszych treningach znajdziesz różnorodne metody progresji siłowej, dzięki czemu bardzo szybko pobijesz swój życiowy rekord. Jednak praca nad siłą to nie tylko bicie rekordów – siła mięśni jest bezpośrednio powiązana z długością życia. Wybierz trening dopasowany do swojego stylu życia i zacznij przerzucać żelazo.

  • All Post
  • BUDOWANIE SIŁY
Pobij rekord w wyciskaniu: Plan na szybkie postępy

Wyciskasz i wyciskasz, a postępów brak? Oto program, który włącza do treningu technikę ¼ powtórzenia, która skłoni Twoje mięśnie do jeszcze bardziej wytężonej pracy, dzięki czemu w końcu poczujesz, że pracują one tak, jak powinny. Przez intensyfikację pracy możesz efektywniej budować masę mięśniową, a także przebić się przez plateau.

Pobij rekord w martwym ciągu ze sztangą

Włącz ten program do swojej obecnej rutyny treningowej, by w martwym ciągu ze sztangą zacząć bić rekord za rekordem, a przy okazji zbuduj mięśnie, które poradzą sobie z każdym zadaniem. Silne, proporcjonalne ciało i lepsze wyniki w każdej dyscyplinie sportu zyskasz w pakiecie. Potrzebujesz tylko 8 tygodni, ciężkiej sztangi i masy samozaparcia. To zaczynaj!

Pobij rekord w wyciskaniu na ławce – plan przygotowujący

Trenujesz i trenujesz, a nadal nie możesz wycisnąć na ławce więcej niż obecnie? Być może potrzebujesz małej zmiany w rozpisce treningowej. Wypróbuj nasz plan na rekord w wyciskaniu na ławce – jest prosty, przejrzysty i zawiera najważniejsze ćwiczenia, które pozwolą Ci rozwinąć swoją siłę. Bonus? Niesamowita satysfakcja, gdy w końcu Ci się uda.

Fot. Logan Weaver

Jeśli w tygodniu nie masz czasu na osobne treningi siłowe, kardio i mobility, CrossFit może okazać się odpowiedzią na wszystkie Twoje potrzeby. Przed Tobą 6-tygodniowy program treningowy inspirowany zajęciami CrossFit, dzięki któremu spalisz nie tylko setki kalorii, ale też zdecydowanie poprawisz definicję swoich mięśni. Zaczynaj trening już teraz!

Domowy trening całego ciała z hantlami dla kobiet

Dopiero zaczynasz przygodę ze sportem i poszukujesz planu, który jest prosty i nie zajmuje wiele czasu? Nie chcesz jeszcze wybierać się na siłownię? Właśnie trafiłaś w dziesiątkę. Przedstawiamy trening prosty i wymagający użycia jedynie hantli, który przeprowadzisz wszędzie tam, gdzie zechcesz. Nie tylko sprawi Ci frajdę, ale wspomoże budowanie ogólnej sprawności.

Domowy trening wytrzymałościowo-siłowy dla kobiet

Chciałabyś być bardziej wytrzymała? Móc mierzyć się z większymi wyzwaniami – zarówno w treningu, jak i na co dzień? Say no more. Oto plan, który jest tak prosty, że zrealizujesz go wszędzie, a który pomoże Ci osiągnąć Twoje cele. Bonus? Przygotowaliśmy go specjalnie z myślą o paniach dopiero startujących w fitnessie.

Trening strongmana z piłką lekarską, hantlami i sztangą

Niestety (albo stety), nie każdy gym na swoim wyposażeniu ma kamienne kule, znane z zawodów Strongman, ale piłki lekarskie, które umożliwią Ci niestandardowy trening, znajdziesz w większości z nich. Chwyć za nie i przekonaj się, jak kapitalny trening można wykonać, mierząc się tak niewygodnym ciężarem.

Trening obwodowy na ogólną sprawność

Twoje mięśnie lubią wyzwania, ale lubią też regularność. Połączenie starej szkoły treningowej z modnymi dziś ćwiczeniami da Ci sprawność, funkcjonalną siłę i wyraźnie zarysowane mięśnie. Najlepsze w tym wszystkim jest jednak to, że wszystko, co wypracujesz na treningach, zostanie z Tobą na dłużej. Zdecydowanie na dłużej.

AMRAP i EMOM na redukcję tkanki tłuszczowej

Jeśli szukasz programu treningowego, który jednocześnie zagwarantuje Ci lepiej zbudowaną i wyrzeźbioną sylwetkę, a przy okazji poprawi Twoje osiągi w każdym sporcie, możesz poszukiwań w końcu zaprzestać, bo właśnie go znalazłeś. Przed Tobą program treningowy typu wszystko w jednym, który zamieni Twoje ciało w prawdziwą maszynę do wygrywania. Wszystkiego.

Trening siłowy à la trójbój siłowy

Plan o dużej ilości powtórzeń dla osób, które „utknęły” i nie mogą poradzić sobie ze zwiększeniem maksymalnego obciążenia podczas treningu. Wymagający i intensywny, lecz przynoszący pożądane efekty.

Trening strongmana z belką treningową

Podchodząc do tego treningu, wkraczasz w obszar niedostępny dla zwykłych śmiertelników. Poznasz nowy sprzęt, ćwiczenia i sprawdzisz granice swojej wytrzymałości, nie tylko fizycznej, bo głowa też odegra tu pewną rolę. Zainteresowany? To przewiń stronę i zapoznaj się z zasadami programu treningowego, który powstał dla strongmanów.

Trening w domu z małą ilością sprzętu

To nieprawda, że w domu nie da się zbudować lepszej sylwetki, większych mięśni czy spalić tłuszczu. Wszystko to jest w zasięgu Twojej ręki – musisz tylko postawić na sprawdzone rozwiązania i sprytne patenty. Przed Tobą 4-tygodniowy program, dzięki któremu będziesz silniejszy, szybszy i smuklejszy (albo silniejsza, szybsza i smuklejsza!) bez wychodzenia z domu.  PODSUMOWANIE PROGRAMU […]

Fot. Anastase Maragos/Unsplash

Do siły, rzeźby i wszechstronnej sprawności nie musisz iść osobnymi ścieżkami. Wykonaj ten program treningowy i w 4 tygodnie zbuduj sprawność funkcjonalną godną strongmana, którą Ty poczujesz, a którą inni po prostu zobaczą. Przed Tobą bardzo wymagający program treningowy, który pomoże Ci zbudować najlepszą wersję siebie.

Szybkie treningi A i B ze sztangą i hantlami

Przed Tobą program treningowy, który składa się z dwóch niby bliźniaczych treningów – bo jedyna różnica polega na tym, że Trening A wykonywać będziesz ze sztangą, a Trening B z hantlami. Po zaliczeniu obu szybko zrozumiesz jednak, że obie jednostki dzieli niemal wszystko – niemal, bo ich wspólną cechą jest ogromna skuteczność. 

Trening w domu w 10 minut

Przedstawiamy Ci program treningowy złożony z trzech odrębnych jednostek treningowych, których wspólnym mianownikiem jest intensywny wysiłek i minimalna ilość przerw. Z powodzeniem można wykonać go w domu. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą rozpocząć przygodę z treningiem, ale z różnych powodów nie chcą jeszcze iść do siłowni.

Trening na masę w 45 minut

Prosty w konstrukcji, ale niekoniecznie w wykonaniu plan treningowy dla osób początkujących, których głównym celem jest budowanie masy mięśniowej. Nie zajmuje zbyt dużo czasu i nie wprowadza skomplikowanych metod treningowych. To po prostu staromodne dźwiganie.

Trójfazowy trening na triceps

Dlaczego trójfazowy? Ponieważ każdy trening składa się z trzech ćwiczeń, które mają odpowiednio: rozgrzać mięśnie i stawy oraz poprawić połączenie mózg-mięsień, zbudować siłę, a także napompować mięśnie odżywczą krwią. To dobrze przemyślany trening, dzięki któremu zbudujesz ramię o jakim marzyłeś.  

Trening na silne i masywne nogi z seriami piramidalnymi

Jeśli wybrałeś ten trening, to albo szukasz nowego wyzwania dla swoich już teraz potężnych mięśni nóg, albo zbudowanie fundamentów sylwetki stanowi dla Ciebie poważny problem i szukasz skutecznego rozwiązania. Jednak bez względu na Twoje motywacje,  ten trening na większe i silniejsze nogi sprawi, że jutro będziesz odczuwać DOMS-y, a za cztery tygodnie z satysfakcją spojrzysz na osiągnięte rezultaty.

Poprawa siły w przysiadzie [Wyzwanie NLS]

Jeśli zależy Ci na wyraźnej poprawie osiągów siłowych w przysiadzie ze sztangą, trafiłeś w odpowiednie miejsce. Ten trening ma jeden zasadniczy cel: wzmocnić mięśnie czworogłowe ud, co oczywiście przełoży się na siłę generowaną w trakcie tego popularnego boju. 

Pokaż więcej

End of Content.

DARMOWE PROGRAMY TRENINGOWE I PLANY ŻYWIENIOWE

Bądź na bieżąco i otrzymuj nowe programy,
diety oraz porady ekspertów.

WIRTUALNY TRENER

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

2023 WSZYSTKIE PRAWA ZASTRZEŻONE NEW LEVEL SPORT, UL. HANDLOWA 7, 81-061 GDYNIA.
TEL: +48 530 085 036, EMAIL: [email protected]
REGULAMIN